Йдеться про сквери на вул. Чорнобильській та вул. Генерала Наумова.

Про це повідомили на офіційному сайті Київської міської ради.

Вікторія Муха, депутатка Київради, голова Постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій, розповіла про капітальний ремонт двох скверів у Святошинському районі.

Зокрема у сквері по вул. Генерала Наумова, 31-33 тривають роботи з облаштування кількох різних зон відпочинку.

«У сквері буде створено кілька тематичних зон. На його території буде облаштовано мультифункціональне спортивне поле з трибунами, спортивний майданчик із тренажерами та штучним покриттям, екозона з перголами та квітковим фонтаном, дитячий майданчик для наймолодших. Також буде функціонувати шахова зона для поціновувачів давньої гри на свіжому повітрі та фотозона для усіх, хто полюбляє селфі», – зазначила депутатка.

Водночас у сквері по вул. Чорнобильській, 3 минулого року було прокладено нові доріжки та озеленено територію.

«Наразі вже облаштовано нові доріжки та газон, висаджено дерева та кущі. Невдовзі розпочнуться роботи з облаштування столів для гри в настільний теніс та шахи, а для малечі з’явиться сучасний дитячий майданчик з гумовим покриттям», – розповіла депутатка.

Вікторія Муха також додала, що спільно з мером Києва Віталієм Кличком і надалі будуть створювати зелені зони, оновлювати сквери та парки столиці, аби зробити комфортні й затишні зелені зони для киян та гостей столиці.

Фото: Київрада