Представники компанії-оператора повідомили, що роблять «все необхідне для виконання обов’язків».

В ДТЕК «Київські регіональні мережі» прокоментували повідомлення НКРЕКП про штрафи для компанії за неякісне обслуговування клієнтів. Коментар надали редакції КиївMedia.

Повідомляється, що ДТЕК «Київські регіональні електромережі» робить все необхідне для виконання обов’язків, що передбачені для нього законом та надав пояснення по кожному зазначеному зауваженню.

«ДТЕК Київські регіональні електромережі надав пояснення НКРЕКП стосовно накладення штрафів у загальному розмірі 425 тис грн за порушення у сфері господарської та операційної роботи ОСР. Зокрема, стосовно порушення в питаннях приєднання клієнтів та  надання компенсації клієнтам за недотримання показників якості електропостачання. ДТЕК Київські регіональні електромережі робить все від нього залежне для того, аби зробити електропостачання якісним та надійним, а приєднання до електромереж швидкими та простими» — йдеться в повідомленні.

В компанії стверджують, що «своєчасно та в повному об’ємі» реалізують інвестиційну та ремонтну програму для розвитку інфраструктури мереж у відповідності до потреб мешканців області.

«Зазначимо, що кількість запитів на приєднання до електромереж всього за 2021 рік зросла втричі порівняно з 2020 роком і склала понад 25 тис. Тому ми збільшили на 25% кількість співробітників, які займаються приєднанням нових клієнтів, щоб мати змогу вчасно виконувати заявки клієнтів. А також впроваджуємо нові сучасні сервіси для спрощення процедури приєднання до електромереж. ДТЕК Київські регіональні електромережі діє виключно в інтересах клієнтів і робить все можливе, щоб своєчасно і якісно виконувати свої зобов’язання перед ними. Ми розвиваємо дистанційні онлайн-сервіси, модернізуємо та оновлюємо енергетичну інфраструктуру в повному обсязі в рамках інвестиційної програми для того аби наші клієнти отримали належний рівень сервісу та якості електропостачання» — прокоментували в ДТЕК.

Як ми писали, за результатами перевірки діяльності ДТЕК «Київські регіональні електромережі» за 2015-2021 рр. НКРЕКП наклала два штрафи на компанію. Серед причин — порушення термінів приєднання енергоустановок замовників та інших стандартів обслуговування.

Фото: Фейсбук