ДТЕК Київські регіональні електромережі змінив графік планових ремонтів задля комфорту клієнтів в новорічні свята.

Про це інформує прес-служба компанії.

ДТЕК Київські регіональні  електромережі скорегував графік проведення планових робіт з 29 грудня до 10 січня для того, аби  не відключати електроенергію у будинках клієнтів у ці дні.

“Ми розуміємо, як важливо нашим клієнтам зустрічати новорічні свята вдома, зі світлом, теплом, затишком та комфортом. Це особливо актуально в період низьких температур та погіршення погідних умов, які ми спостерігаємо зараз”, – йдеться в повідомленні.

“Тому ми коригуємо графік планових робіт на період з 29 грудня по 10 січня: планові роботи для посилення інфраструктури мереж не проводитимуться – світло для цього не відключатиметься”, – додають у компанії.

Аварійні бригади компанії в святковий період продовжать роботу в режимі 24х7, аби повертати світло в домівки клієнтів в разі аварій чи негоди.

Відмітимо напередодні ввечері, російське пропагандистське агентство РІА Новості написало, що Київ та Київська область напередодні Нового року залишаться без світла. “Київ та Київська область напередодні Нового року залишаться без світла – з 28 до 31 грудня з 13.00 до 19.00 вирішено відключати світло (для ремонту на підстанціях та повітряних лініях)”, – йдеться у повідомленні РІА Новості.

Згідно з графіком планових відключень, розміщеним на сайті ДТЕК, на багатьох вулицях у Києві та області в період 28-31 грудня дійсно заплановані відключення електроенергії, але не на три дні, а максимум на 8 годин, і не на всіх вулицях. Водночас у графі “інформація про скасування або перенесення робіт” зазначено, що всі роботи, заплановані на 29, 30 та 31 грудня, скасовано.

Фото: піксабей