В період з 6 по 12 серпня було здійснено 5 рейдів з ліквідації несанкціонованої торгівлі.

Про це повідомляється на сайті Дніпровської РДА.

У Дніпровському районі щоденно проводяться комісійні рейди з виявлення осередків незаконної стихійної торгівлі. Їх проводять співробітники структурних підрозділів Дніпровської райдержадміністрації із залученням поліції, «Муніципальної охорони» та комунальних підприємств району.

За тиждень, в період з 6 по 12 серпня, оперативною групою здійснено 5 рейдів за наступними адресами: вул. П. Запорожця, 21/2, вул. Кибальчича, 11А, вул. Шептицького, 22, вул. Сверстюка, 1, вул. Алматинська, 2/1, вул. Гродненська, 1/35, вул. А. Малишка, 4, вул. А. Бучми, 2, вул. І. Миколайчука, 11.

Під час роботи оперативної групи було складено 10 протоколів: 7 протоколів за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (самовільне зайняття частини території об’єкту благоустрою), 2 протоколи за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля з рук у невстановлених місцях) та 1 протокол за статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля алкогольними напоями з рук).

В райдержадміністрації просять повідомляти про стихійну торгівлю до Національної поліції за номером «102», якщо ви стали свідками таких випадків.

Фото: dnipr.kyivcity.gov.ua