Реконструкцію планують завершити за кілька місяців.

Мережа амбулаторій сімейної медицини Дніпровського району незабаром буде розширена новим приміщенням – нині триває реконструкція частини будівлі за адресою: б-р Дарницький, 23.

Про це за підсумками інспекції перебігу робіт повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

«На сьогодні лікарі амбулаторії приймають пацієнтів в орендованому приміщенні дитячого садочка за адресою: вул. Солов’яненка, 4-А. Ми прагнемо, щоб медики первинної ланки працювали у комфортних умовах, а кияни – отримували якісні послуги. Тому й плануємо завершити реконструкцію за кілька місяців», – сказала вона.

Як зауважила Ганна Старостенко, роботи з реконструкції було розпочато у 2019 році, а їх загальна вартість складає понад 29 млн грн.

«Цього року з міського бюджету ми виділили 6 млн грн. Серед незавершених робіт – зовнішні мережі електро- та теплопостачання, оздоблювальні внутрішні роботи та влаштування підйомника на другий поверх, що передбачено в межах інклюзивності будівлі. Закладом вже придбані меблі та медична апаратура на суму понад 800 тис. грн», – наголосила Ганна Старостенко.

Загальна площа амбулаторії складатиме понад 1,3 тис. квадратних метрів: планується, що на першому поверсі прийматимуть дітлахів, на другому – дорослих пацієнтів.

Кількість осіб, які будуть обслуговуватися за зміну, – 250, а персоналу, що працюватиме в амбулаторії, – майже 100 осіб. Загалом заклад обслуговуватиме понад 35 тис. мешканців Дніпровського району.

До слова, у Дніпровському районі функціонує 5 центрів первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД), у складі яких працює 25 амбулаторій.

Нагадаємо, на Осокорках продовжують будувати амбулаторію, яка стане найбільшою у Києві.

Фото: facebook