На останньому засіданні земельна комісія відвела низку земельних ділянок для облаштування нових зелених зон у Києві, п'ять з яких будуть саме у Дніпровському районі.

Про це під час відповідей на питання мешканців розповів депутат Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв.

За його словами, у лютому на засіданні комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин разом з колегами-депутатами Київрада підтримала проєкт рішення про викуп земельних ділянок на Микільській Слобідці. Це дозволить у Дніпровському районі створити новий парк.

«Перетворення занедбаних земельних ділянок у нові зелені простори є пріоритетним завданням. У лютому на засіданні комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин разом з колегами-депутатами ми підтримали проєкт рішення про викуп земельних ділянок на Микільській Слобідці. Це дозволить у Дніпровському районі, де дійсно не вистачає зелених просторів, створити новий парк. Крім того, результатом останнього засідання земельної комісії стало відведення низки земельних ділянок для облаштування нових зелених зон у Києві, п’ять з яких будуть саме у Дніпровському районі», – зазначив Михайло Терентьєв.

До слова,к ияни мають можливість поставити питання своєму депутату в коментарях під будь-яким відео на офіційних сторінках Київської міської ради у соціальних мережах. Для цього необхідно вказати ім’я та прізвище депутата та своє питання до нього. На п’ять найпоширеніших запитань від громадян депутати дадуть відео відповіді.

Нагадаємо, зеленбудівці оприлюднили мапу капітальних ремонтів парків та скверів, запланованих у столиці на 2021 рік.

Фото: unsplash