На місці видачі утворились черги з тих, кому їх не вистачило.

Про це повідомили на Facebook-сторінці «Київ Оперативний».

У дописі опублікували фото оголошення, яке розміщене на дверях Департаменту транспортної інфраструктури.

«Видача спеціальних перепусток на громадський транспорт у Департаменті транспортної інфраструктури завершена у зв’язку з їх закінченням», – зазначено в оголошенні.

Водночас у Facebook-дописі автор розповів, що в черзі до Департаменту зараз стояли і лікарі, і працівники оборонної промисловості. Відтак, нікому з них перепустка не дісталася.

«Дуже дивне відчуття, коли столична влада не може забезпечити лікарів папірцем, розміром з пачку сірників, а ми ще просимо якихось підвищень заробітньої плати. Конкретно в цій черзі стоять і лікарі, і працівники оборонної промисловості. Мусять стояти, бо вже завтра до місця своєї роботи вони просто не зможуть доїхати. І це в той час, як у нашій країні триває війна та епідемія, а саме ці люди стоять у чергах без перепусток. Сам я працюю в Діагностичному центрі, де щоденно із колегами приймаємо 30-50 пацієнтів. І ми не можемо отримати перепустки, бо ж як сказали – закінчилися. Десь тут хоч є крапля логіки?» – зазначив автор допису.

Нагадаємо, сьогодні вдень біля Департаменту транспортної інфраструктури зібралося близько 100 людей, які зі сльозами на очах просили видати їм спецперепустки для проїзду в громадському транспорті.

Фото: фейсбук