Комунальники отримували звернення щодо дорожньої розмітки, парковок, світлофорів та велоінфраструктури.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

У дописі нагадали, що в столиці наразі триває загальноміське опитування «Зробимо вулиці Києва комфортними та безпечними разом». Зокрема жителі Києва надсилають свої пропозиції щодо покращення дорожньої інфраструктури, а комунальники ці звернення оперативно опрацьовують.

У Департаменті розповіли, які роботи заплановані на найближчий час.

На прохання мешканців столиці в серпні-вересні дорожники оновлять дорожню розмітку та влаштують тактильну плитку на пішохідних переходах по вулиці Вишняківській, 10 (біля супермаркету Велмарт та середньої школи №316) та на перехресті вулиць Челябінської та Каховської, після виконання необхідних ремонтних робіт. Також приведуть до належного технічного стану покриття велодоріжки на перетині вул. Лугової та Сім’ї Кульженків.

Водночас на вул. Академіка Білецького вже нанесено розмітку.

Окрім цього, до кінця 2021 року виконають пониження бортового каменю на перетині вул. Березняківської та Юрія Шумського у межах капітального ремонту вул. Юрія Шумського.

З огляду на заяви місцевих, інспекція з паркування провела обстеження паркувального майданчика по вулиці Ташкентській, 58. Балансоутримувачу доручили в найкоротші терміни привести майданчик у належний санітарно-технічний стан, встановити необхідні дорожні знаки та нанести розмітку.

Також Департамент зобов’язав демаркувати скандальну розмітку паркувального майданчику на Гідропарку, що викликала обурення у містян. На цю ділянку у 2021 році вже розроблена комплексна схема ОДР із влаштуванням велосипедної доріжки, яка очікує на реалізацію, після того як інженерні служби прокладуть електричний кабель під тротуаром.

Інспектори з паркування посилили відпрацювання вулиці Солом’янської, де, за інформацією жителів, права суга завжди запаркована автомобілями, попри знаки, що це забороняють.

Кияни скаржилися й щодо місця відстою приміських маршруток на проспекті Бажана та перехресті вулиці Героїв Дніпра і Оболонського проспекту.

Над цим питанням працює міжвідомча робоча група з питань здійснення пасажирських перевезень, яка постійно проводить рейди такими локаціями. Цікаво, що за результатами таких перевірок на водіїв та перевізників складаються протоколи про адміністративні порушення, які передбачають штраф у розмірі від 340 до 1700 гривень.

На вказаній локації група планує проводити рейди з 2 до 6 серпня.

Також дорожники отримали декілька звернень щодо впровадження смуг для руху громадського транспорту. Зокрема два з них на Харківському шосе. Така смуга вже запрацювала там від Дарницької площі до вулиці Привокзальної. Завдяки її впровадженню, смугами для громадського транспорту вдалося з’єднати три лівобережні райони – Деснянський, Дніпровський і Дарницький та правий берег.

Фахівці Департаменту на зауваження киян змінили режим роботи світлофору на перехресті бульвару Лесі Українки та вулиць Генерала Алмазова і Михайла Задніпровського. Тепер машини, що їдуть із Задніпровського у бік Алмазова завершують рух до початку руху пішоходів із боку ЦВК. Так для пішоходів цей перехід став безпечнішим.

Чимало звернень отримали й щодо встановлення «лежачих поліцейських». У Департаменті нагадали, що їх встановлення більше не відповідає ДСТУ, які набрали чинності з 1 листопада 2020-го. За новими правилами замість гумових пристроїв примусового зниження швидкості передбачені сучасні засоби заспокоєння руху, влаштування яких можливе в межах поточного утримання доріг та буде виконано відповідно до графіку.

Окрім цього, кияни просили влаштувати велоінфраструктуру на вулицях Віфлеємській і Тампере та продовжити існуючу велодоріжку від вулиці Здолбунівської до проспекту Миколи Бажана по вулиці Ревуцького. Розробка комплексних схем організації дорожнього руху цих вулиць (із велоінфраструктурою включно) запланована на 2021-2022 роки.

Мешканці столиці також просили фахівців Департаменту роз’яснити певні вимоги до влаштування велосипедної інфраструктури. Наприклад, щодо розділення розміткою тротуару на пішохідну та велосипедну частини.

«Досвід Києва довів, що розділення тротуару просто розміткою на дві частини не зрозуміле пішоходам і вони все одно сприймають весь тротуар як свою територію. Якісна велоінфраструктура – це або розмітка на проїзній частині, або відокремлені іншим видом покриття велодоріжки на тротуарі», – наголосили в Депратаменті.

До слова, пропозиції в межах загальноміської ініціативи «Зробимо вулиці Києва комфортними та безпечними разом» збирають до 8 серпня. Надіслати свої пропозиції можна на електронну пошту publicpoll.dti@gmail.com, заповнивши онлайн форму за посиланням або написати в Telegram.

Фото: projector