Ним став Олег Половинко.

У конкурс на посаду директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА переміг Олег Половинко. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, а також про це повідомляє прес-службаДепартаменту.

Олег Половинко має більше 15 років досвіду роботи у сфері системної інтеграції, успішні кейси розробки продуктів «з нуля» та впровадження національних проектів. Серед першочергових завдань Департаменту він відзначив:

– аналіз наявного стану реалізації проектів та стану підприємств;

– аналіз «точок дотику» киян із сервісами міста;

– синхронізація наявних проектів із програмами Міністерства цифрової трансформації.

«Департамент втілює в життя стратегію цифрового розвитку Києва до 2025 року. А це – сотні проектів, і в першу чергу – електронні послуги та вдосконалення інструментів е-демократії та урядування. Мінімум кліків, максимум функцій – за таким принципом повинні працювати міські сервіси та продукти», – зазначив Олег Половинко.

Реалізовувати нові та розвивати наявні проекти Департамент буде спільно із заступником голови КМДА у сфері цифровізації (CDTO) та візіонером застосунку «Київ Цифровий» Петром Оленичем та комунальними підприємствами «Інформатика», «ГІОЦ» і «Київтелесервіс».

Згідно з розпорядженням Київського міського голови № 731, Олег Половинко призначений на посаду директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА із 27 серпня.

Фото: КМДА