Водночас підрозділи МВС працюватимуть у посиленому режимі.

Про це повідомили на Урядовому порталі.

Денис Монастирський, міністр внутрішніх справ, під час Всеукраїнського форуму “Україна 30” заявив, що на святкуванні 30-ї річниці Дня Незалежності України підрозділи системи МВС працюватимуть у посиленому режимі. Правоохоронці будуть забезпечувати комфортне безпекове середовище для громадян, керівництва держави та гостей.

Водночас на базі Національної поліції працюватиме міжвідомчий ситуаційний центр, який у режимі 24/7 забезпечить координацію роботи Державної прикордонної служби, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби та Національної гвардії.

“МВС налагодило взаємодію з іншими правоохоронними та розвідувальними органами країни. Головна наша мета — мобілізувати всі спроможності для оперативного реагування”, – сказав міністр.

Денис Монастирський також зазначив, що з 16 серпня понад 2 тисячі нарядів поліції будуть нести службу на вулицях населених пунктів та автошляхах держави.

У Києві до забезпечення правопорядку буде залучено близько 10 тисяч поліцейських та нацгвардійців.

А з 21 серпня всі сили та засоби органів системи МВС будуть переведені на посилений режим роботи.

“З метою нейтралізації можливих ризиків і загроз під час відзначення річниці Незалежності України будуть залучені підрозділи швидкого реагування, вибухотехніки, кінологи, додаткові оперативно-слідчі групи. Щоб не допустити дестабілізацію оперативних обставин ми проводимо комплексні оперативно-профілактичні відпрацювання та вживаємо додаткові заходи, спрямовані на нейтралізацію загроз на державному кордоні, запобігання незаконному обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин”, – наголосив очільник МВС.

Важливо, що для мобільності сил та засобів реагування правоохоронців буде залучено авіаційні резерви та сили водної поліції.

Біля святкових локацій розмістять пожежно-рятувальну та спеціальну техніку, а також чергуватимуть наряди рятувальників.

За словами Дениса Монастирського, у цілодобовій готовності водночас знаходяться підрозділи кіберполіції, які забезпечуватимуть оперативне перекриття українського сегмента кіберпростору та своєчасно реагуватимуть на кібератаки.

Спільно з іншими правоохоронними структурами та органами державної влади і місцевого самоврядування ми готові забезпечити належне реагування на будь-які зовнішні та внутрішні виклики і загрози під час святкування 30-ї річниці Незалежності України. Свято Незалежності буде безпечним! Міністерство внутрішніх справ – Міністерство Безпеки”, – наголосив очільник правоохоронного відомства.

Нагадаємо, участь у параді на Хрещатику до Дня Незалежності візьмуть 5 тисяч військових, авіація і кораблі. Деталі урочистостей – тут.

Фото: фейсбук