Київ починає святкові заходи.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Із нагоди святкування 30-ї річниці незалежності України заступниця голови КМДА Марина Хонда та інші представники міської влади взяли участь у покладанні квітів до пам’ятників Тараса Шевченка і Михайла Грушевського.

«Постаті Шевченка і Грушевського дуже важливі у нашій історії. Кожен з них у свій час зробив дуже багато для того, щоб наша держава стала незалежною. І саме Грушевський очолив вже незалежну Українську Народну Республіку, цим самим на увесь світ заявивши про прагнення нашого народу до самостійності та демократії. Але сьогодні, у День Незалежності, ми повинні згадувати і всіх українців, які загинули за нашу свободу, і помолитися за тих хлопців, які продовжують виборювати нашу самостійність у війні з російським агресором», – зазначила Марина Хонда.

Участь у покладанні також взяли: директор Департаменту суспільних комунікацій Роман Лелюк, представники Шевченківської РДА, ветерани АТО/ООС, громадські активісти.

У межах відзначення 30-ї річниці незалежності України в Києві пройде низка загальнодержавних та міських урочистих заходів. Зокрема парад військової техніки Збройних сил України із прольотом авіації.

Окрім цього, відбудеться «Марш Захисників України 2021», Всеукраїнський фестиваль «Живий словник незалежності» і фестиваль «Ветеранфест».

Фото: КМДА