У Дарницькому районі створять орган самоорганізації населення будинковий комітет «Надія».

Таке рішення було прийнято на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 65 депутатів.

За словами депутатки Київської міської ради Юлії Ярмоленко, органи самоорганізації населення є дієвим інструментом задля розвитку громади, які широко використовують у багатьох демократичних державах та ефективно впроваджують на теренах Києва.

«Депутатський корпус Київської міської ради підтримує ініціативи із самоорганізації населення, оскільки це гарантує створення демократичних механізмів участі мешканців територіальної громади в розв’язанні окремих питань місцевого значення. У цей вкрай складний для нашої держави воєнний час необхідно оперативно задовольняти побутові потреби мешканців та спільними зусиллями сприяти реалізації соціально-економічного та культурного становлення столиці», – зазначила Юлія Ярмоленко.

Депутатка додала, що рішення Київської міської ради має важливе соціальне значення, оскільки сприяє реалізації права громадян на участь у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції та законів України.

Фото: КМР