Інцидент із дівчиною стався біля Маріїїнського парку. Вона була на електросамокаті від компанії Bolt.

Про інцидент, що стався із його подругою, розповів у facebook киянин Владислав Гребельник.

Він розповів, що його подруга – журналістка Аліна Поліщук – їхала додому з Верховної ради, де вона працює. Для цього вирішила скористатись електросамокатом сервісу Bolt. Однак в якийсь момент у самокату відмовили гальма.

Прямо під час з’їзду з невеличкого пагорбу, неподалік Маріїнського парку. Їй довелось стрибати на ходу, щоб не втрапити під машину. Якщо ви думаєте, що це перший такий випадок — помиляєтесь. Коли вона приїхала до лікарні, у неї спитали, що ж таке сталося. І як тільки вона почала говорити про самокат, лікар перебив і вставив 4 букви — BOLT? — І після кивка Аліси медик додала — “До нас 3-4 людей щодня з цих самокатів приїжджає…”, – розповів історію киянин.

Заявив також, що сам Bolt начебто в юридичній інформації повністю відмовляється від своїх самокатів, не несе відповідальності за їх обслуговування тощо.

І це дає їм можливість зберегти себе по закону, а у нас тільки і залишається, що жарити їх новинами у Facebook… Такі речі як розповсюдження проблеми дуже і дуже гарно працює. Та відбиває бажання у потенційних клієнтів орендувати продукцію цієї компанії“, – написав Владислав.

Додав, що компанія Bolt відшкодувала певну суму – дала потерпілій купон на 200 гривень для поїздок в таксі цієї ж служби.

У коментарях київська студентка поділилась своєю історією, що у неї була аналогічна ситуація на цьому ж спуску. Компанія врешті відшкодувала дівчині 500 гривень.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про схожу історію. Тоді дівчина впала з електросамоката у парку Шевченка – начебто теж відмовили гальма.

Фото: Фейсбук