Цієї суботи громадська організація «Києве, мий» разом з волонтерами змивали графіті зі стін споруди.

Про це редакції Київ Media повыдомила громадська організація «Києве, мий».

Активісти зазначили, що триває перетворення на сучасний артцентр покинутого у 1990-х роках бювета «Джерело» в центрі Києва. Так, цієї суботи 11 вересня учасники громадської організації разом з волонтерами змивали графіті зі стін споруди.

Kyiv Media

«Для очищення команда використовувала професійну мийку високого тиску та кварцовий пісок», – зазначили в ГО.

Артцентр «Джерело» розташований у дворі «Київпроекту», за адресою Богдана Хмельницького, 16–22. Як повідомляло торік видання Support Your Art, українські митці задумали перетоврити закинутий бювет в арт-центр. Митцы об’єдналися в громадську ініціативу та вирішили втілити цю ідею, надати будівлі бювету нового прочитання. Почали з процедури збору всіх необхідних документів, як від міських органів, так і від дотичних до території споруди «Stolitsa Group» (Столиця Груп, SG).

Ініціатива також з відповідними листами звернулася до голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олега Гаряги. Зустріч пройшла успішно, тож ініціатори проєкту розпочали процедуру повернення «Джерела» місту. Громадська ініціатива розробила проєкт «Джерело-артцентр» та отримала фінансування на проведення перших ремонтних робіт. Урочисте відкриття артцентру відбулося 24 жовтня 2020 року виставкою художника Миколи Рідного.

Нагадаємо, громадська організація «Києве, мий» – волонтерський проєкт, який існує за рахунок благодійних внесків. Фінансово підтримати ініціативу можна, перерахувавши гроші на картку (Privatbank: 4149499300097787; Monobank: 4441111442004564).

Фото: Києве, мий