Від магнолії, яка росла біля будинку по вулиці Січових Стрільців, 30а, лишився лише стовбур.

Світлини дерева оприлюднили кияни у Facebook.

На світлині видно, що на фасаді будинку на стіні, яку добре видно з дороги, вивісили великий банер із рекламою Житлового комплексу у колаборації з компанією виробництва техніки.

Обурені кияни звернулися з цього приводу  до Управління з питань реклами КМДА та КП “Київреклама”. Там відповіди, що підприємство щиро поділяє обурення, тож терміново надіслало всі дані про власника відповідної конструкції до КО “Київзеленбуд”.

“На сьогодні конструкція має дозвіл на розміщення. Власником виступає організація ТОВ “Айкон Медіа“, – зазначили в Управлінні.

На реквізитах під щитом зазначено, що оператор – рекламна компанія Media Prostor.

Встановлюється, чому для реклами спиляли дерево і хто за це відповідатиме. Видання Kyiv Media подало запит щодо цієї ситуації, відповідь очікується.

Тим часом кияни почали писати у соцмережах представництву компанії LG в Україні та до адміністрації ЖК Creator City. Коментарі із фотографіями спиляної магнолії на Facebook-сторінках компаній залишається проігнорованими.

Обізнані також додають, що хоч і дерево не впиляли повністю, та воно може загинути, оскільки магнолія дуже чутлива до таких обрізок. Якщо вона виживе і пустить нові гілки, то квітнути зможе не раніше, як через три роки.

Нагадаємо, у Києві покажуть фото-виставку про рекламне свавілля. До експозиції увійдуть 40 фото-планшетів, де покажуть наслідки некерованої реклами в столиці.

Фото: Фейсбук, Гугл-карти