Старий орел більше ремонту не підлягає.

Аби відновити цілісність скульптури довелося зв’язатися із італійським автором пам’ятника Данте, розповів депутат Київради Дмитро Білоцерковець сайту “Сьогодні“.

За даними поліції, орел потерпає від вандалів вчетверте, але жодного разу винуватців не знайшли. Тепер біля пам’ятника Данте на Володимирській гірці встановлять систему відеоспостереження.

Ми зможемо уважно стежити за всім, що відбувається навколо нього. Ви маєте рацію, монумент зроблений з унікального італійського мармуру, якого в Україні просто немає. Тому відновити скульптуру було не просто, довелося зв’язуватися зі скульптором, автором пам’ятника. Питанням відновлення орла займався Сергій Алексєєв, голова міжпарламентської групи дружби “Україна-Італія“, – сказав Білоцерковець.

У результаті вдалося досягнути рішення, що понівечену скульптуру замінять на абсолютно нового орла. тому що старий після стількох атак вже ремонту не підлягає.

Вже виготовлений абсолютно новий орел, його доправлять з Італії вже найближчим часом і встановлять на тому ж місці“, – зазначив депутат.

Нещодавно у Новобіличах вандали зруйнували цвинтар домашніх тварин. Невідомі зломали огордження, а пам’ятники буквально повиривали із землі.

Фото: Фейсбук