У парку для цього є різноманітні локації.

Про це повідомили на офіційному сайті Київської міської ради.

Артем Сауляк, генеральний директор Центрального парку культури та відпочинку Києва, зазначив, що вказаний парк є доступною локацією для проведення концертів у різноманітних музичних форматах з метою збільшення туристичної привабливості міста.

Зі слів пана Артема, парк культури та відпочинку – це ідеальна локація для проведення концертів просто неба, де кожен виконавець знайде свого слухача.

«Центральний парк культури та відпочинку – це великий зелений простір (від скляного мосту майже до станції метро «Арсенальна»), який включає багато локацій, де кияни та гості міста можуть проводити вільний час на свіжому повітрі та насолоджуватися прекрасними краєвидами під музичний супровід улюблених виконавців. Провідні музиканти мають змогу виступати в самому серці столиці та презентувати програми як класичної музики, так і сучасні авторські композиції», – розповів Артем Сауляк.

Генеральний директор також нагадав, що, наприклад, нещодавно у Маріїнському парку відбувся концерт симфонічної музики «Дебюссі, Стравінський, Барток», де серед учасників були представники 6 країн: Коста-Ріки, Канади, Колумбії, Ізраїлю, Молдови та Бельгії.

Окрім цього, на початку липня у межах проведення Дня вуличної музики на скляному мосту виступив відомий український діджей TAPOLSKY. Кияни мали змогу насолодитися сходом сонця під його музичні хіти.

«Ми запрошуємо всіх до співпраці щодо проведення концертів, фестивалів, знакових культурно-мистецьких й музичних подій на території парку», – додав Артем Сауляк.

Фото: Київрада