Заповненість лікарні теж вкрай висока.

Міський голова Києва Віталій Кличко відвідав лікарню №4, що є однією з опорних для лікування пацієнтів із коронавірусом. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook і показав відео.

За словами мера, кількість хворих у Києві, які потребують госпіталізації, зростає.

Друзі! Вірус не відступає. І кількість виявлених випадків коронавірусу в столиці, на жаль, зростає. Збільшується і кількість хворих, які потребують госпіталізації.Вчора ввечері побував з перевіркою в міській лікарні № 4, що є однією з опорних для лікування пацієнтів із COVID-19. Я вже раніше відвідував цей медзаклад.Із головного, що сьогодні відзначають лікарі: останнім часом у багатьох інфікованих – більш важкий перебіг хвороби. І переважна більшість пацієнтів – у віці від 30 до 60 років.Лікарня №4 заповнена майже на 80 відсотків. У ній є своя лабораторія для тестування та дослідження зразків біоматеріалу на ПЛР та ІФА. Необхідними засобами захисту та медикаментами заклад забезпечений.Загалом у лікарнях столиці із 1600 ліжок, підготовлених для прийому хворих на коронавірусу в 16 медзакладах, заповнені 52% місць. У разі необхідності місто може перепрофілювати відділення і в інших медзакладах, збільшивши кількість ліжок для лікування пацієнтів з COVID-19.Але, давайте не доводити до найгіршого сценарію! Послухайте, що говорять ті, хто захворів! Бережіть себе!

Опубліковано Віталієм Кличком Вівторок, 8 вересня 2020 р.

«Із головного, що сьогодні відзначають лікарі: останнім часом у багатьох інфікованих – більш важкий перебіг хвороби. І переважна більшість пацієнтів – у віці від 30 до 60 років», – повідомив Кличко.

Також він зазначив, що лікарня №4 заповнена майже на 80 відсотків, а кількість пацієнтів у ній, які потребують кисню для вентиляції легень — майже 70 відсотків. Лікарі кажуть, що ним заклад забезпечений.

Також тут є своя лабораторія для тестування та дослідження зразків біоматеріалу на ПЛР та ІФА.

«Загалом у лікарнях столиці із 1600 ліжок, підготовлених для прийому хворих на коронавірус в 16 медзакладах, заповнені 52% місць. У разі необхідності місто може перепрофілювати відділення і в інших медзакладах» – наголосив міський голова.

Фото: скріншот