Також на всіхповерхах у під'їзді викрутили лампочки.

В Оболонському районі Києва сьогодні, 10 лютого, вранці обікрали колясочну одного з будинків – зірвали замок і вкрали кілька велосипедів. Про це місцеві повідомили у Facebook-спільноті “Оболонський район м. Києва“.

Зазначається, що це сталося у житловому будинку по вулиці Героїв Дніпра, 35. Злодії також на всіх поверхах викрутили лампочки. Киянка Дар’я Марченко зазначає, що це вже вдруге за місяць.

Вона також оприлюднила фрамент відеозапису із камер спостереження. На записі видно, як молодий високий чоловік спершу обережно озирається, перевіряє, чи нема нікого на сходах, та викручує лампочку. Також на камері зазначений час злочину – 5:37 ранку. Відеозапис передали поліції та просять киян впіснати “героя” відео.

Дуже ймовірно, якщо крадуть лампочки, то готуються до великої “операції” в під’їзді. Можливо, хтось впізнає і допоможе поліції його вирахувати” – зазначила вона.

Раніше ми розповідали історію, як дівчина відслідкувала місцезнаходження вкраденого в ТРЦ Києва телефону. Поліція попросила подзвонити, коли знайде.

Фото: скріншот