Сума ремонту - 400 тисяч гривень.

Як ми писали раніше, у будинку по вулиці Чорнобильська, 13 підвали вже три тижні затоплює нечистотами. Там прорвало каналізаційні труби. Мешканці скаржаться на постійний сморід у під’їздах. Проте ремонт у підвалах розпочнуть не раніше літа. Про це йшлося в сюжеті “Вікна-Новини”. 

За словами мешканців, нещодавно до будинку приїхала аварійна та викачала воду і таке відбулося вперше. Адже до цього комунальникам не було діла до проблем у будинку. Проте мешканці кажуть, що за декілька днів буде те саме.

Kyiv Media

“Усі каналізаційні вузли вони струхли за 50 років. Його все вже треба міняти. За 50 років жодного капітального ремонту не було і всі латані роботи не мають сенсу”, – каже мешканка Вікторія Білявська.

Натомість у ЖЕКу запевняють, що у закупоренні каналізаційних труб та проривах винні самі мешканці. Тому розвісили попереджувальні оголошення.

Kyiv Media

“Мешканці постійно викидають в каналізацію речі, які не мають туди потрапляти. Наприклад, ми звідти дістали кофту. Крім того, пластик дістаємо. І все, що завгодно”, – пояснив Ярослав Фещин, голова ЖЕКу Святошинського району Києва.

Він зазначив, що у будинку планують замінити труби на кращі, які не так легко забиваються. Загальна сума робіт – 400 тисяч гривень. Проте ремонт розпочнуть після всіх тендерних процедур, а це лише влітку. І мешканцям доведеться до того часу терпіти сморід та нечистоти у будинку.

Kyiv Media

Водночас експерт з житлових питань Олег Попенко каже, що це проблеми ЖЕКу і мешканці не повинні жити у таких умовах, тому можуть подати до суду за доведення будинку до аварійного стану.

Фото: скріншоти