У Бучі, яке зазнало руйнувань від російської зброї, двоє чоловіків вирішили, що було б доречно позапускати феєрверки.

Про це повідомив місцевий волонтер  Олександр Остапа. 

«На фото ті, хто, нехтуючи військовим становищем, розумінням, що місто оговтується від окупації, і просто здоровим глуздом, вирішили 7 травня запустити салют у Бучі!» – написав він.

За його словами, група швидкого реагування Добровольчого формування Бучанської міської територіальної громади №1 спрацювала моментально і вже затримала недолугих піротехніків.  

Одного з них місцеві мешканці упізнали – ним виявився наглядач кладовищ Бучанської ОТГ Сергій Капличний. Про це у Facebook написала бучанка Анна Єфімова.

За словами жінки, кілька чоловіків вирішили запустити феєрверк о 21:30 напередодні. Вона повідомила, що працівники територіальної оборони вже затримали зловмисників, однак її діти сильно злякалися вибухів.

«В мене в будинку дворічна донечка, поряд – багатодітна родина, у якої п’ятеро діток – батько і голова родини яких зараз мужньо захищає свій дім і нас з вами… Не так давно переживша окупацію і постійні обстріли. Що вона чує, салют, покидьок Капличний, за злякані знову дитячі очі, за знову від вибухів зірваний дитячий сон. Що святкував цей покидьок з товаришами, не зрозуміло!!!!» – написала жінка.

Сам Сергій Капличний інцидент не коментував. Водночас на його Facebook-сторінці люди вже запитують, навіщо він запускав феєрверки.

Фото: Фейсбук