У Бучі вже знайдено 403 вбитих цивільних, ідентифіковано 163 особи, 16 вважаються такими, що зникли безвісти.

Про це на брифінгу в медіа-центрі Україна розповів міський голова Бучі Анатолій Федорук.

“Маємо 403 тіла вбитих, по-звірячому закатованих. Компетентні органи проводять відповідні процедури. Сьогодні почали відкриття другого масового захоронення. 163 особи вже ідентифіковані, ми знаємо, що це за люди, де вони мешкали”, – повідомив він.

За його словами, кількість загиблих буде зростати – поліція, військові, спецслужби проходять кожен квартал, кожен будинок, знаходять на приватних територіях захоронення, піднімають тіла.  Залишилось перевірити ще 4 невеликих мікрорайони. 

“16 осіб вважаються такими, що зникли без вісті, вони довгий період часу не виходять на зв’язок. Скоріш за все, ми знайдемо їхні тіла між населеними пунктами в лісах, тому що жителі сіл Здвижівка, Бабінці, Лубянка бачили, як вороги забирали з міста і вивозили їх в місця своєї дислокації у лісовій місцевості», – сказав Федорук.

Анатолій Федорук також підтвердив дані Уповноваженої з прав людини Людмили Денісової про нові факти зґвалтування 25 жінок різного віку: “Я лише можу підтвердити той факт, про який ви говорите… В деталі вдаватися не буду, хоча дечим володію, тому що це все-таки приватна справа кожної людини, особистості, особливо жіночої статі, яка живе нині в Бучі і буде продовжувати жити”.

Він також розповів, що у Ворзелі сторож дитячого санаторію “був закатований і зґвалтований”. “Чоловічої статі. Він помер”, – повідомив мер.

Фото: Фейсбук