Внаслідок російського вторгнення на Київщині пошкоджено та зруйновано понад 14 тисяч об’єктів. З них 4500 зруйновано повністю. В першу чергу в області відремонтують ті приміщення, що постраждали найменше.

Таке рішення було прийняте на виїзних нарадах голови КОВА Олександра Павлюка та керівника гуманітарного штабу Олексія Кулеби в Ірпені і Бучі з очільниками цих міст щодо відновлення територій після окупації.

«Київщина одна з перших взяла на себе удар загарбників. Маємо тяжкі наслідки бойових дій та окупації. В області пошкоджено та зруйновано понад 14 тисяч об’єктів. З них 4500 зруйновано повністю. Вже приступили до відновлення та ремонтів. Задача на сьогодні – відремонтувати ті приміщення, що постраждали найменше. Мова йде про заміну вікон, дверей, покрівлі. Маємо зробити все для того, щоб люди змогли повернутися до своїх домівок як найшвидше», – підкреслив Павлюк.

В Ірпені перевірили хід виконання ремонтних робіт у міській центральній лікарні та загальноосвітньої школи №17.

На цих об’єктах вже проведені всі необхідні заміри та розрахунки і розпочалися ремонтні роботи із заміни вікон та покрівлі.

При цьому лікарня і школа працюють. Медичний заклад вже провів 12 планових операцій, а в школі розгорнутий гуманітарний штаб.

Працюють над відновленням і в Бучанській громаді. Триває обстеження пошкоджених об’єктів інфраструктури. За попередніми даними, в Бучі таких нараховується 1148. З них 138 зруйновані повністю, решта – значною мірою або пошкоджені частково. Зокрема, 130 багатоквартирних будинків, 974 приватних будинків, 36 об’єктів соціальної інфраструктури – медзаклади, школи, садочки. Наразі вже доставлено першу партію склопакетів, які почали встановлювати у квартирах.

Фото: Фейсбук