Аварія сталася у неділю близько 17 години.

В Бучі у неділю сталася ДТП: в автомобіль «швидкої допомоги» влетів джип. Обійшлося без жертв, але члени бригади реанімобіля отримали численні забоїповідомила у Facebook головний лікар Обухівської станції екстреної медичної допомоги Київської області Ірина Лук’яньонок.

За її словами, швидка з мигалками та сиреною транспортувала дитину, яку медики «відкачали» після утоплення.

ДТП в Бучі

В нас знов НП. ? ДТП в Бучі, за участю автомобіля екстреної медичної допомоги Гостомельської підстанції !!! Неповага до спецтранспорту, правил дорожнього руху та працівників ЕМД ! Бригада везла дитину 13 років після утоплення та успішної реанімації, поспішала на госпіталізацію … з мигалками та сиреною !!! Аж тут джип, який поспішав напевно у більш важливих справах?!!! Скільки ж це може продовжуватись? Члени бригади, лікар та фельдшер мають численні забої, а також постраждав автомобіль… при тому, що автопарк Центру наразі і так небагаточисленний… Дякувати Богу, всі живі!!! І пацієнт і бригада, але скільки буде таке продовжуватись? Ми дуже сподіваємось, що винуватець ДТП не залишиться безкарним…Питання хто відновить автомобіль…Отак, щодня рятуючи життя інших, медики ризикують своїм здоров'ям і життям. Бережіть себе.

Опубліковано Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Субота, 18 липня 2020 р.

«…члени бригади, лікар та фельдшер мають численні забої, а також постраждав автомобіль…при тому, що автопарк Центру наразі і так нечисленний… Ми дуже сподіваємось, що винуватець ДТП не залишиться безкарним. Питання хто відновить автомобіль”, – повідомила лікар.

Про стан дитини після аварії інформації немає.

Водночас, сторінка Національної поліції y Facebook повідомляє, що внаслідок ДТП троє людей отримали травми та були госпіталізовані до лікарні — вочевидь, мова про постраждалих медиків.

«Механізм та всі деталі цієї дорожньо-транспортної пригоди будуть надалі з’ясовувати слідчі», — повідомили правоохоронці.

Фото: сайт Нацполіції