Міська комісія працює вже другий тиждень і здійснила перший етап обстеження – «візуальний» огляд будівель, що були пошкоджені.

Про це повідомив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

За попередніми даними, в місті 1148 пошкоджених об’єктів.

З них 138 зруйновані повністю, решта – значною мірою або частково пошкоджені. Зокрема:

  • 130 – це багатоквартирні будинки;
  • 974 – приватні будинки;
  • 44 – об’єкти соціальної інфраструктури, тобо медзаклади, школи, садочки, та інші установи й організації.

Для складання дефектних актів та кошторисних документів комісія залучає фахівців, що мають відповідну кваліфікацію та включені до Реєстру будівельної діяльності, а також фахівці інших кваліфікаційних рівнів та професій.

Наразі сформовано 7 робочих груп для детального обстеження об’єктів з незначними пошкодженнями. Завдання таких груп – обстежувати покрівлі, віконні та дверні отвори із подальшим складанням акту обстеження та дефектного акту. Наразі 4 групи працюють у Бучі, дві групи – у Ворзелі, одна – в Луб‘янці.

Водночас від власників нерухомого майна Бучанська міська рада очікує заповнення бланку заяви на обстеження ушкоджень майна.

В заяві обов’язково необхідно зазначити контактний номер телефона власника (уповноваженої особи), що спростить роботу робочої групи в частині безперешкодного доступу до об’єкту. Вказану заяву можна заповнити безпосередньо при обстеженні об’єкту або зателефонувавши до контакт-центру за тел: +380443345475 та +380675198923.

Також, отримати безкоштовну юридичну консультацію можна в приміщенні ЦНАПу міста Буча – в кабінеті «Паспортні послуги» стіл №15. Режим роботи: пн-сб 10:00 до 17:00. Контактний номер телефону для юридичних запитань: +380733205658.

Фото: Фейсбук