У Бучі під час окупації міста російськими військами основні воєнні злочини скоювалися в тих місцях, де дислокувалися частини "кадирівців" та бурят.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова з посиланням на відео інтерв’ю головреду “Гордон” Олесі Бацман.

“У Бучі стояли 5 військових груп. Одна з цих груп – “кадирівці”, і друга – це буряти. І основні злочини, щодо яких навіть зараз дають свідчення щодо розстрілів, жорстокого поводження, тортур тощо, це було якраз в тих місцях, де стояли буряти та “кадирівці”, – сказала омбудсмен.

Вона зауважила, що злочини скоювали солдати РФ і з інших частин. “Але й інших – високих, з високими голосами, світлими очима – таких теж достатньо”, – зазначила Денісова.

Уповноважена ВР з прав людини розповіла про важливість доносити світовій спільноті інформацію про звірства російської армії в Україні. Це сприятиме, в тому числі посиленню санкцій проти агресора, а також допомозі з прийняттям рішень про надання озброєння нашій країні. Вона наголосила, що після звільнення захоплених російськими окупантами міст стануть відомі нові моторошні історії про воєнні злочини, які органи та експерти повинні зафіксувати.

Фото: Фейсбук