Академія буде доступна й для маломобільних відвідувачів.

Про це повідомили на офіційному сайті КОДА.

У місті Буча до 30-річчя незалежності України планують відкрити Академію спорту, яка стане сучасним спортивним брендом громади та регіону.

«Академія, загальна вартість якої складає 111 517,240 тисячі гривень, реалізується в межах національної програми «Велике будівництво». Її унікальність полягає в тому, що скористатися послугами зможуть як учасники міжнародних, державних та обласних змагань, так і 57 тисяч населення Бучанської громади. При проектуванні було враховано потреби маломобільних відвідувачів: влаштовано пандуси, санвузли, необхідні параметри дверних прорізів. Це дозволить проводити спортивні заходи та змагання осіб із інвалідністю. Потужність закладу розрахована на 570 відвідувачів в день», – зазначив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

У комплексі вже на 75% завершено будівельні роботи. Зокрема готова двоповерхова будівля, частково виконані зовнішні інженерні мережі, на 95% закінчено каналізацію та водопостачання, завершено теплопостачання, фіналізують роботи з облаштування системи пожежогасіння. Паралельно також проводять внутрішні будівельні роботи, більшість із яких вже також виконано.

Kyiv Media

 

Окрім цього, на території майбутньої Академії збудовано 2 міні-футбольних поля зі штучним покриттям, баскетбольний майданчик із поліуретановим покриттям, багатофункціональний майданчик і майданчик для занять зі street-файту.

До слова, Академія спорту передбачає будівництво спортивного блоку в комплексі з будівлями загальноосвітньої школи №2 по вул. Шевченка, 14 в м. Буча.

Багатофункціональний спортивний комплекс буде використовуватися для змагань з олімпійських видів спорту всеукраїнського та міжнародного значення, проведення занять із міні-футболу, баскетболу, волейболу, гандболу, великого тенісу. Водночас у ньому планується проведення занять із фізичної культури Бучанського НВК СЗОШ I-III ст. – ЗОШ I-III ст. №2.

Фото: КОДА