За попередніми даними, вже виявили 1148 пошкоджених об’єктів.

Про це повідомив Бучанській міській голова Анатолій Федорук.

За його словами, у місті Буча, селах та селищах працює комісія з обстеження пошкоджених (зруйнованих) об’єктів інфраструктури внаслідок бойових дій. Наразі вже відомо про 1148 пошкоджених об’єктів. З них 138 зруйновані повністю, решта – значною мірою або частково пошкоджені.

“Для складання дефектних актів та кошторисних документів наша комісія залучає фахівців, що мають відповідну кваліфікацію та включені до Реєстру будівельної діяльності, а також фахівці інших кваліфікаційних рівнів та професій”, – зазначив Федорук.

Він додав. що в межах громади сформовано 7 робочих груп для детального обстеження об’єктів з незначними пошкодженнями. Завдання таких груп – обстежувати покрівлі, віконні та дверні отвори із подальшим складанням акту обстеження та дефектного акту. Уже сьогодні ці групи проводять обстеження по населених пунктах громади: 4 групи працюють у Бучі, дві групи – у Ворзелі, одна – в Луб‘янці. Щодня кількість таких експертних груп ми збільшуємо.

Водночас від власників об’єктів нерухомого майна Бучанська міська рада очікує заповнення бланку заяви на обстеження ушкоджень майна. В заяві обов’язково необхідно зазначити контактний номер телефона власника (уповноваженої особи), що спростить роботу робочої групи в частині безперешкодного доступу до об’єкту.

Вказану заяву можна заповнити безпосередньо при обстеженні об’єкті в присутності робочої групи, в приміщенні ЦНАП Бучанської міської ради або зателефонувавши до нашого контакт-центру за тел: +380443345475 та +380675198923.

Фото: Фейсбук