Через це вода з прибудинкових колонок поруч із місцем захоронення нині не є придатною для вживання.

Харчову продукцію, яка була пошкоджена внаслідок руйнування рашистами складу в Броварах, була захоронена в об’ємі майже 19 тис. кубометрів. Через це вода з прибудинкових колонок в місті стала непридатною для вживання та приготування їжі, йдеться в повідомленні голови Броварської міської ради Ігоря Сапожко.

Сапожко зазначив, що роботи з захоронення продукції майже завершені.

Наразі роботи з вивезення та захоронення пошкодженої в результаті пожежі продукції практично завершені, знищено майже 19 тисяч кубічних метрів харчової продукції та розроблено ряд заходів щодо подальших дій“,– пише він.

Однак, з його слів, вода з прибудинкових колонок нині не є придатною для вживання чи приготування їжі — її можна використовувати виключно для побутових потреб.

На ділянці захоронення, яку згодом огородять парканом, обмежать потрапляння опадів та слідкуватимуть за станом грунтових вод.

Компанія “Техенерготрейд” власним коштом здійснить гідроізоляцію поверхні земельної ділянки від атмосферних опадів та збудує мережу спостережних свердловин для моніторингу стану підземних грунтових вод верхнього водоносного шару“,– обіцяє Сапожко.

Як ми писали, Бровари і Бориспіль планують створити спільне КП з переробки сміття.

Фото: Фейсбук