Група осіб під час комендантської години в громадському місці розпивала спиртні напої.

Про це «Трибуні-Броварів» повідомили в Броварському районному управлінні поліції.

За даними поліції, члени місцевого ДФГТ патрулювали центральну частину вулиці та побачили групу осіб, які під час комендантської години в громадському місці розпивали спиртні напої. Під час перевірки документів один із порушників почав тікати. На вимогу зупинитися, чоловік не відреагував, тож представник ДФГТ вистрілив у його бік із автомата Калашникова та поцілив у ногу.

Як повідомив «Трибуні-Броварів» в.о. заступника директора з медичної частини хірургічного профілю ББКЛ Володимир Андрієць, через вогнепальне поранення 34-річний постраждалий отримав переломи стегна та гомілки. Наразі він перебуває в реанімаційному відділенні броварської лікарні. Лікарі оцінюють його стан як середньої тяжкості. Згодом правоохоронці з’ясували, що втікач перебував у розшуку за крадіжку.

Щодо бійця добровольчого формування територіальної громади відкрито кримінальне провадження, чоловіку оголошено про підозру.

«Він підозрюється в закінченому замаху на навмисне вбивство з перевищенням заходів для затримання особи. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 та ч. 1 ст. 118 КК України», – повідомили «Трибуні-Броварів» в Броварському районному управлінні поліції.

Фото: Трибуна-Бровари