Зокрема, проїзд містом коштує 11 гривень, а до Києва - 25 грн.

Про це повідомили у місцевому  виданні “Трибуна-Бровари” з посиланням за заяви від місцевих мешканців. Підняття цін підтвердили і перевізники.

За словами Василя Пилипчука, перевізника на міському маршруті №2, ціна містом в усіх перевізників зросла на 3 грн і складає 11 грн. Причиною цьому перевізник назвав дефіцит пального та зростання його ціни.

«На запчастини ціна зросла на 40%, на пальне – на 70%. Та і при такій ціні бензин і газ нині в дефіциті. Я їжджу з каністрами, щоб придбати пальне, бо ввечері його вже може і не бути, і автобуси завтра просто не зможуть виїхати на маршрут», – каже перевізник.

Представник перевізника АТП «13209» Олександравтобуси якого курсують маршрутом № 404, підтвердив зростання проїзду до столиці до 25 грн (на 5 грн). Причиною цього називає брак палива, зокрема дизельного. Та і постачання необхідних запчастин на автобуси припинилося, каже Олександр, а вони надходили з Туреччини та Китаю. Окрім цього, зменшився пасажиропотік.

За новими тарифами їздитимуть і на маршруті № 322. Про це повідомив Олег Іваненко, співвласник та директор Броварського міського товариства інвалідів із ураженням опорно-рухового апарату «Прагнення», яке є засновником автотранспортного підприємства інвалідів «Інватранс», що займається перевезенням пасажирів на маршрутах № 403-А та №332.

У перевізників зазначають, що насправді тариф у 25 грн не рятує ситуацію, адже платити зарплату водіям немає чим, так само, як і обслуговувати транспорт. Маршрути№5, №402, та 728 ( Дімітрово-Київ через Бровари) обслуговує ТОВ «Автопас-К». За словами перевізника, ціна до Києва до 25 грн зросла на маршруті № 402 з 16 квітня, а від сьогодні піднімають тариф на проїзд містом.

«Ще напередодні війни приміські перевізники написали заяву в КОДА з проханням погодити підвищення тарифів на проїзд із 25 лютого. Але війна внесла свої корективи. У березні ми не працювали, а коли окупантів із Київщини вигнали, ми почали запускати по одному – два автобуси: підвозили людей до Києва через блокпости за старим тарифом – 20 грн. А з 16 квітня вже розпочали возити за новою ціною», – розповів директор Володимир Білоконь.

За словами Білоконя, рішення возити громадян містом за новими тарифами ухвалено самостійно, без погодження з владою міста. Проте це зроблено лише з одною метою: щоб у надзвичайних умовах не зупинилося транспортне сполучення в Броварах, пояснює Білоконь. Перевізники сподіваються, що місто зрозуміє їх крок, адже процедура погодження тарифів триває в межах 3 місяців, проте ніхто не міг чекати   потрібно було перевозити людей.

Фото: Фейсбук