Володимир Чеповий офіційно є зниклим безвісти.

Про смерть Володимира Чепового повідомили у НСЖУ з посиланням на речницю заступника голови Київської міської державної адміністрації Людмили Шикота та політолога Віталія Кулика.

“Як багато їх стало. Цих новин про смерть. Сьогодні підтвердили, що у бою загинув генеральний директор видавництва “БЛІЦ-ІНФОРМ”, шеф-редактор журналу “Бізнес”, автор проекту “Бізнес 100″. Енергійний, веселий, активний Володимир Чеповий. Такий ініціативний, відкритий, такий живий завжди”, – написала Шикота.

Також, про загибель Чепового повідомив політолог, керівник Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

“Володимир Чеповий пішов на фронт добровольцем ТРО і загинув у перші тижні червня. Тіло лише вчора ідентифікували”, – зазначив Кулик.

Водночас син Володимира Чепового Іван Чеповий заяявив, що його батько офіційно є зниклим безвісти і попросив не поширювати інформацію про його смерть.

“Всі активно просувають інформацію про смерть Володимира Чепового. Друзі, сьогодні отримали від заступника військкома листа про те, що батько є офіційно зниклим безвісти. Як і багато інших українських захисників. У жодних списках 200/300 його немає. Я щиро вірю, я розумію, що інформацію в соціальних мережах і медіа не зупинити, але за документами він не загинув, і ніхто з рідних не опублікував у себе жодної інформації. Будуть ОФІЦІЙНІ дані – публікуватимемо”, – написав Іван Чеповий.

Нагадаємо, за час війни в Україні загинуло 33 медійника.

Фото: Фейсбук