Центр займатиметься, зокрема, розвитком туристичних проектів, серед яких фестиваль "Під покровом Тризуба".

Про це повідомила співорганізаторка проекту, експертка Українського культурного фонду Марина Мірзаєва.

Боярчани, земляки, приєднуйтеся до Центру! Будемо розвивати місто, туризм, фестиваль “Під Покровом Тризуба”, а що головне – долучати до цих активностей молодь“, – зазначила вона.

Експертка зазначила, що разом зі своєю командою буде  гуртувати молодих та активних людей для того, “аби вони мали сильний та змістовний бекґраунд громадської активності“.

На Facebook-сторінці центру повідомили про створення ще 31 березня однак тільки зараз з’явилась більш детальна інформація про його діяльність. Учасників запрошують обрати сферу, яка буде цікавою саме їм.

Молодіжний Центр “bo.molodi” працює за декількома напрямками. Культурно-туристичний: обирай саме цю сферу, якщо тебе цікавить підтримка і розвиток Боярки та її околиць як туристичних і цікавих об’єктів. Тут ти зможеш запропонувати власні ідеї для урізноманітнення життя рідного міста, а також долучитися до вже існуючих ініціатив“, – зазначається на сторінці центру.

За освітньо-просвітницький напрямом запрошують об’єднуватися молодь, яка полюбляє історію та бажає зробити культурну спадщину міста цікавою для більшої кількості людей.

Саме тут ти будеш навчатися новому, розкривати власні таланти та знаходити кожен раз нові цікавинки. Яку сферу б ти не обрав, з нами ти завжди будеш мати підтримку, цікаві проекти та нові знайомства, які зможуть наповнити твою буденність новими барвами“, – закликають у Центрі.

Щодо фестивалю “Під покровом Тризуба”, то це історично-музичний військовий фестиваль, який заснували у Боярці в 2016 році. За основу ідеологічного наповнення події стали історичні події на Київщині періоду Перших визвольних змагань 1917-1921 роках. Фестиваль викорінює радянські міфи, формує нові смисли, виховує повагу до військових професій.

Нещодавно ми публікували тижневий перелік карантинних культурних онлайн-заходів від київських спільнот.

Фото: Фейсбук