На відміну від наявних модульних містечок, ці будинки будуть пристосовані для проживання у зимовий період.

Про це повідомило видання Pragmatika.

Так, мобільні помешкання NewHome розташують у місті Боярка. Вони забезпечать дахом над головою п’ять сімей із Донеччини, які втратили свої оселі внаслідок військових дій. Тут вони зможуть жити протягом 5 років.

Будинки повністю пристосовані до зими: кімнати оснастили керамічними обігрівачами, які не сушать повітря, санвузол – теплою підлогою, а кухню-вітальню – інверторним кондиціонером, який може і обігрівати, і охолоджувати.

Площа одного помешкання складає 28 метрів квадратних. Кожне з помешкань матиме все необхідне для проживання від початку монтажних робіт: внутрішнє та зовнішнє оздоблення, меблі, побутову техніку та сантехніку. Усередині – дві окремі спальні, кухня-вітальня й санвузол. Попри невеличку площу, споруди матимуть достатньо простору для комфортного проживання – в кожній кімнаті є шафи.

Вартість такого будинку наразі становить 20 тисяч доларів у базовій комплектації і 25 – з меблями. Його зведення займає один місяць.

Наразі вже є перший готовий пілотний модуль і ділянка розміром 2,5 Га, яку надала у довгострокову безоплатну оренду адміністрація Боярки, однак для зведення ще чотирьох потрібно фінансування. Кошти для реалізації планують залучити з донатів, а також іноземних та українських фондів.

Фото: Фейсбук