Після початку повномасштабного вторгнення він брав участь у захисті Києва та визволенні Бучі.

Про це повідомили у КНЕУ.

У повідомленні зазначили, що 8 травня 2022 року, на 74 день героїчного протистояння українського народу агресору, боронячи останній форпост міста Маріуполь, героїчно загинув  випускник університету, боєць полку “Азов” Олександр Гряник.

Відомо, що Олександр народився 1994 року у місті Києві, а згодом навчався у КНЕУ, на факультеті МЕІМ з 2010 по 2014 рік. За цей час Олександр став частиною життя багатьох людей як справжній друг — чесний, завжди готовий прийти на допомогу, з надзвичайним почуттям гумору.

У 2016 році Олександр добровільно приєднався до полку Азов і став на захист нашої держави. Кількість його подвигів за ці 6 років незліченна. Після початку повномасштабного вторгнення він брав участь у захисті Києва та визволенні Бучі. Потім відправився добровольцем у вже окупований Маріуполь, щоб боронити його пліч-о-пліч зі своїми побратимами, отримавши поранення при спробі потрапити в місто.

“Перебуваючи в нелюдських умовах “Азовсталі” понад місяць, під постійними обстрілами, штурмами, не маючи повноцінного забезпечення ні водою, ні їжею, ні медичним доглядом, ні озброєнням він тримався як справжній Воїн і Герой України — гідно й абсолютно самовіддано. Всі, хто мали честь знати Сашу, знають також, що все своє життя він не відходив від монолітних принципів честі та чесності”,  -говорять про Олександра в університеті.

Університет висловив свої співчуття рідним і близьким воїна з приводу передчасної загибелі.

Фото: Фейсбук