Киянин попросив продавчиню морозива говорити державною мовою, проте нарвався на бійку.

Про це киянин Олександр Олівець написав в Facebook.

За його словами, продавчиня в ботсаду імені Фоміна навідріз відмовилася обслуговувати киянина українською, а її напарник навіть напав на чоловіка.

«Мене побили за українську мову! Не думав, що доживу до такого, але сьогодні (13 липня, – ред) таки сталося. Продавчиня в ботсаду імені Фоміна навідріз відмовляється обслуговувати українською, а її чоловік-напарник, з характерним татуюванням на плечі, ще й б’є», – написав чоловік.

Він додав, що поліція їхала на виклик 50 хвилин та відмовилася прийняти заяву про злочин, встановити суб’єкт господарювання порушника та навіть не підійшла до нападника.

«Щоб ви собі уявляли – вони під’їхали бульваром Шевченка і стояли кілька хвилин обидвоє переді мною біля машини не відійшовши ні на метр. Словом довелося втретє набирати 102 для реєстрації скарги на патрульних», – додав активіст.

Зрештою чоловік все ж пішов до чергового відділку поліції.

«Заяву зареєстрував, направлення на зняття побоїв, всупереч анонсу патрульних, ніхто й не запропонував. Певно українськомовних в них б’ють постійно, реакція поліцейських – як на білий день і повітря навколо», – пише киянин.

Він також поскаржився, що усі його плани на вечір «накрилися мідним тазом».

«Так що, думайте, шановні українці, якою мовою краще говорити в центрі столиці на 30-му році самостійності. Або якими методами захищатися. Як українізацію втілити лагідно», – резюмував Олівець.

Київ Медіа намагається з`ясувати обставини події.

Нагадаємо, на Майдані Незалежності компанія туристів розмахувала прапором країни-окупанта і агітувала за «руській мір».

Фото: facebook