13 жовтня стартувала Акція з висадження Алей захисників і захисниць України у межах глобальної екоініціативи Greening of the Planet. Акція має символічне значення: підтримати наших героїв, які боронять Україну на лінії фронту та вшанувати пам’ять тих, хто загинув у бою за Батьківщину.

Про це повідомили у Благодійному Фонді «Озеленення України».

На головній локації у Києві (Національний ботанічний сад ім.М.М.Гришка) відбулось офіційне відкриття екологічної акції. Подія розпочалась з вітальних слів ініціаторки проєкту «Greening of the Planet» Ганни Крисюк та хвилини мовчання за загиблими.

До Акції приєдналися багато поважних гостей, серед яких Посли Бразилії, Латвії, Молдови та Чорногорії, Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, Гендиректор Укроборонпрому Юрій Гусєв, народний депутат України Сергій Козир, представниця Управління дотримання прав людини Ірина Заялова, представники офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Кабінету Міністрів України, Управління дотримання прав людини Національної Поліції України, партнери проєкту Greening of the Planet, військові, представники бізнесу, влади та ЗМІ.

Садили дерева не лише в Києві, а й по всій Україні. Загалом висадили понад 1000 дерев. Організував подію Благодійний Фонд «Озеленення України» за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця, Державного агенства лісових ресурсів України, Міністерства довкілля та природних ресурсів України та Міністерства закордонних справ України.

Фото: Пресслужба БФ