Будівля, в якій розміщуються вузли зв’язку оператора, пережила прямі обстріли, пожежі, окупацію, але вистояла.

Про це повідомив голова Київської ОВА Олександр Павлюк.

За його словами, у смт Бородянка відновлено роботу вузла зв’язку Укртелекому. Зокрема, фахівці Укртелекому замінили основні елементи пошкодженої телекомінфраструктури і відновили послуги інтернет-доступу для абонентів Бородянки.

“Продовжуються локальні роботи з відновлення абонентської розподільчої мережі в населеному пункті. Тривають роботи з відновлення послуг фіксованої телефонії. Тож аби відновити послуги в таких умовах фахівці задіяли всі ресурси вцілілої інфраструктури, перелаштовуючи схеми зв’язку та розподіляючи важливі канали за альтернативним маршрутом”, – зазначив Павлюк.

Він додав, що у співпраці з іншими службами, піротехнічними підрозділами ДСНС, зв’язківцями, “Укртелеком вже відновив роботу понад 750 вузлів зв’язку в області. Загалом на Київщині послуги доступу до Інтернету вже мають 90% користувачів послугами «Укртелеком». З моменту звільнення від окупації населених пунктів Київської області аварійно-відновлювальні бригади відновили надання послуг у 130 населених пунктів.

Фото: Телеграм