До повномасштабного наступу рф в центрі працювали 30 людей.

Внаслідок прямого влучання снаряду російського танку було знищено Центр соціально-психологічної реабілітації населення Міністерства у справах ветеранів в Бородянці Київської області. Про це повідомили у прес-службі міністерства.

Будівля зруйнована вщент. За період окупації та звірств російської армії загинули два співробітники Центру.

До повномасштабного наступу рф на Україну в Центрі працювали 30 людей. З 2014 року тут надавали психологічну та фізичну допомогу ветеранам АТО/ООС, членам їхніх родин, сім’ям полеглих воїнів, а також усім жителям громади.

Зараз Центр переїхав до Бородянського академічного ліцею, де працює Центр гуманітарної допомоги. У маленькій кімнатці психологи надають допомогу постраждалим від російської агресії. Сьогодні це передусім діти. Також фахівці Центру допомагають тим, хто втратив під час російської окупації своїх близьких. До роботи долучаються волонтери.

«Коли зайшли російські загарбники, ми не могли працювати. Намагалися вивезти максимальну кількість людей з Бородянки. Зв’язку не було, води не було, пекли хліб, шукали медпрепарати, надавали першу медичну допомогу. Розносили ліки людям, які цього потребували. У перший день після звільнення у школі зробили гуманітарний штаб, ми увійшли до його складу і одразу почали надавати наші психологічні послуги. Це, напевно, й дає нам сил триматися», – розповіла директорка Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення Людмила Бойко.

В Мінветеранів висловили думку про те, що у Бородянці має бути створено потужний реабілітаційний центр та центр дослідження геноциду українського народу.

Фото: Фейсбук