Компанія заявила, що готова співпрацювати із поліцією.

Про це в ефірі програми “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ” розповів Сергій Павлик – керівник напряму замовлення поїздок компанії Bolt в Україні.

Ми дуже стурбовані ситуацією, що тсалась. Такі дії водія є абсолютно неприпустимими  і суперечать правилам компанії. Щойно ми дізнались про ситуацію – одразу заблокували обліковий запис водія. Наразі ми з’ясовуємо усі деталі інциденту та ведемо комунікацію з пасажиркою“, – сказав Сергій Павлик.

Додав, що компанія готова співпрацювати із поліцією та надавати усю необхідну інформацію, яку поліція запросить.

Зауважив, що кожна поїдка у Bolt застрахована. Тож якщо пасажаир зазнав будь-яких ушкоджень – страхова компенсація покриє витрати на його лікування.

Пояснив, що Bolt  – це сервісна компанія, яка з’єднує водія із пасажиром, тобто водії Bolt  не є найманими співробітниками. Вони реєструються на платформі в якості незалежних перевізників. Перед тим, як дозволити працювати у сервісі Bolt , компанія перевіряє дані про водія.

Ми перевіряємо перш за все водійське посвідчення, документи на реєстрацію транспортного засобу та іншу доступну інформацію, яка є у відкритому доступі“, – сказав Сергій Павлик.

Щодо інформації про психічне здоров’я водія, то її не запитують, проте врахують, якщо така інформація буде у відкритому доступі. У компанії намагаються уникати співпраці із неввічливими водіями, які отримують низькі відгуки про поїздку від пасажирів. Таким чином формується рейтинг водія. Облікові записи водіїв із низьким рейтингом блокуються.

Що стосується інциденту із пасажиркою, коли водій силою витягнув її з машини та жбурнув на асфальт, то після отримання скарги компанія повернула дівчині вартість поїздки та дала купон на ще одну. Такими є стандартні дії компнаії у конфліктах водія та пасажира.

Фото: Фейсбук