Спортсмен скаржиться, що на те, аби його повернути, пішло багато часу.

Автомобіль українського боксера-важковаговика Олександра Усика евакуювали з центра Києва за неправильне паркування. Про це спортсмен повідомив під час прямого ефіру у своєму Instagram.

За словами Усика, він «поставив машину в центрі Києва», а коли повернувся, на тому місці її не побачив; при цьому, за його словами, жодного попереджувального знака на місці паркування не було.

«Дзвонять зі страхової і кажуть: «Ось спостерігаємо за вашим автомобілем, він кудись їде». Думаю, взагалі прикольно. Я поїхав за своїм автомобілем… Знака не було, автомобіль не заважав, стояв збоку, як і багато інших, але забрали мій» — стверджує боксер.

Боксер підозрює, що інспектор з паркування, який погодив евакуацію авто, упереджено ставиться до нього, або до марки його автомобіля.

«Ті машини, які дійсно заважають, і стоять з усіма порушеннями – на бордюрах, пішохідних переходах — це нормально… буде урок, що там не можна паркуватися. Але так не хотілося займатися цими дурницями, їздити 3 години, забирати цю машину» — бідкається Усик.

Пізніше Усик заплатив штраф і отримав авто назад. Зауважимо, мова швидше за все, про джип Lexus LX, який боксер придбав у 2018 році, і за кермом якого Усика вже зупиняла поліція.

Нещодавно боксер Усик розповів про кіно дружини Медведчука, в якому знявся, і розповів, як його надурили.

Фото: Фейсбук