У Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей запрацювала система відгуків та оцінки якості роботи закладу.

Про це повідомила директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова.

«Відтепер гості бібліотеки можуть написати відгук, додати фото, відео чи записати голосове повідомлення, у яких поділитися своїми враженнями про роботу закладу, запропонувати шляхи розв’язання проблем, запропонувати власні ідеї для модернізації закладу та багато іншого. Бібліотека отримує сповіщення про нові відгуки в режимі реального часу через мобільний додаток Revci і одразу може з ним працювати», – розповіла Яна Барінова.

За її словами, Revci – це система зворотного зв’язку, що допомагає швидко реагувати на зауваження клієнтів та виправляти недоліки. Відтак кожен клієнт зможе висловити свою думку і стовідсотково буде почутим.

«Нам дуже важливий фідбек з боку наших гостей, адже ми стараємося саме для них. Ми будемо дуже вдячні за незалежну оцінку якості нашої роботи та загального рівня ефективності закладу. Разом із нашими читачами зробимо бібліотеку Шевченка кращою!» – підкреслила директорка бібліотеки Яна Біленко.

Вона зазначила, що для того, щоб залишити свій відгук, потрібно знайти спеціальну наліпку в приміщенні бібліотеки та відсканувати QR-код за допомогою смартфону чи іншого ґаджету. У зручному веб-інтерфейсі клієнт може написати відгук, додати фото, відео чи записати голосове повідомлення. Заклад отримує сповіщення про нові відгуки в режимі реального часу через мобільний додаток Revci.

Знайти наліпки з QR-кодами можна на вхідних дверях бібліотеки та у відділах обслуговування (робочі столи, стійки обслуговування читачів).

Крім цього, QR-коди розміщені на книгах та книжкових полицях, а читачам пропонують також надсилати інформацію щодо книг, які вони б хотіли бачити на полицях бібліотеки.

Нагадаємо, у Київському зоопарку поруч з вольєрами встановили QR-коди, які розповідають про тваринок.

Фото: КМДА