Водночас інспектори благоустрою склали 334 адміністративні протоколи.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Тимур Ткаченко, директор Департаменту міського благоустрою, зазначив, що в березні столичні інспектори благоустрою внесли 5 033 приписи та склали 334 адміністративні протоколи за порушення в місті.

«Велика кількість приписів – майже тисяча – була внесена щодо розміщення МАФів. Близько 850 порушень зафіксували через неприбраний сніг – цього року було чимало днів негоди. Сміття, неогороджені розриття територій, аварійні дерева, незадовільний стан доріг та тротуарів – це ті порушення, які найбільш часто знаходять наші інспектори. Наразі у столиці задіяні близько 150 інспекторів, які щодня контролюють стан благоустрою у місті. Роботи у них завжди вистачає», – сказав Тимур Ткаченко.

Також керівник Департаменту міського благоустрою додав, що одна із головних функцій Департаменту та КП «Київблагоустрій» – це контроль за чистотою та порядком на вулицях.

Наразі робота відбувається дуже оперативно: інспектори ефективно взаємодіють із різними службами й проблема усувається. Звернення, що відправляють кияни до контактного центру «15-51», відпрацьовуються в повному обсязі.

Штрафи за порушення Правил благоустрою у Києві становлять: для громадян – 340-1360 гривень, для суб’єктів підприємницької діяльності – 850-1700 гривень.

Розмір грошового покарання визначає адміністративна комісія після розгляду протоколів, складених інспекторами благоустрою.

Фото: фейсбук