У перший місяць весни опера тішитиме зустрічами з зірками оперної та балетної сцени.

Про це повідомили в прес-службі Національної опери України.

У березні Національна опера України планує тішити глядачів не тільки традиційними святковими гала-концертами й улюбленими виставами, а й зустрічами з зірками оперної та балетної сцени.

Графік деяких березневих подій головної оперної сцени країни:

2 березня – перлина світового балетного мистецтва «Лебедине озеро» П.І.Чайковського (сценічна редакція Анатолія Шекери) за участю Ольги Скрипченко (Одетта-Оділія), Станіслава Ольшанського (Принц Зігфрід), Ярослава Ткачука (Ротбард) та ін.

3 березня – лірико-комічна опера Г. Доніцетті «Любовний напій» з улюбленцями публіки – Валентином Дитюком (Неморіно), Тарасом Штондою (Дулькамара – дебют Тараса в цій партії), Ольгою Нагорною (Адіна) та ін.

4 березня – балет «Дама з камеліями» (хореографія та постановка Аніко Рехвіашвілі). В головних ролях цієї драми за мотивами однойменного твору Александра Дюма – Анастасія Шевченко (Марі Дюплессі) та Денис Недак (Александр).

6 та 7 березня – на киян та гостей столиці очікують традиційні Гала-концерти з нагоди Міжнародного жіночого дня за участю провідних майстрів оперної та балетної сцени.

9 березня – до Шевченківських днів балет Костянтина Данькевича «Лілея» з Катериною Кухар та Олександром Стояновим у головних ролях.

12 березня – одна з кращих постановок театру – опера Дж.Верді «Набукко» (режисер-постановник Анатолій Солов’яненко, диригент-постановник – Микола Дядюра, художник-постановник Марія Левитська, хормейстер-постановник Богдан Пліш) в неперевершеному складі виконавців. Головні партії виконують: зірка світової оперної сцени, Людмила Монастирська (Абігайль), яскравий драматичний актор з оксамитовим баритоном Олександр Мельничук (Набукко), метр оперної сцени, бас Тарас Штонда (Захарія), титулована меццо-сопрано Анжеліна Швачка (Фенена) та ін.

18 березня – балет Юрія Шевченка «За двома зайцями», який давно став творчою візитівкою Киева (балетмейстер-постановник – Віктор Литвинов).  В головних ролях: Микита Сухоруков (Голохвастий), Тетяна Андреєва (Проня) та ін.

19 березня – улюблена глядачами версія опери «Севільській цирульник» Дж.Россіні у постановці Анатолія Солов’яненка (Фігаро – Ігор Євдокименко,  Альмавіва – Анатолій Погребний, Розіна – Ольга Фомічова, Бартоло – Андрій Маслаков, Дон Базіліо – Сергій Магера, Берта – Ірина Петрова, Фіорелло – Михайло Кірішев, Офіцер – Юрій Горинь, соло на клавесині – Ліана Косович).

24 березня – опера Ж.Бізе «Кармен». В титульній партії одна з кращих Кармен Європи – Анжеліна Швачка.

26 березня – довгоочікуваний дебют Валентина Дитюка в партії Маріо Каварадоссі в опері «Флорія Тоска» Дж.Пуччіні. Також в головних ролях: Оксана Крамарєва (Флорія Тоска), Геннадій Ващенко (Барон Скарпіа), Олександр Мілєв (Чезаре Анджелотті) та ін.

До слова, квитки надходять у продаж за тиждень до заявленої дати вистави.

Водночас у репертуарі театру можливі зміни. Детальна афіша найближчих заходів – на сайті театру.

Глядачів у залах розміщують відповідно до чинних карантинних вимог.

Також у приміщенні опери глядачам обов’язково дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції, а заходячи до театру необхідно пройти температурний скринінг. Із квітами для улюблених артистів теж доведеться зачекати до кращих часів.

Фото: Національна опера України