Наразі Управління з питань реклами пильно стежить за дотриманням усіх Правил та вимог.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Оксана Поліщук, начальниця Управління з питань реклами, розповіла, що в березні 2021 року в Києві прибрали 33 наземні рекламні конструкції, розміщені з порушеннями. Демонтажі стали продовженням кампанії з упорядкування реклами в столиці відповідно до чинних Правил розміщення рекламних засобів у місті Києві.

«Свого часу столиця здійснила справжній прорив у ліквідації стихійно встановлених щитів, сітілайтів, скролів. Було прийнято обов’язкові загальноміські Правила. Згодом оператори ринку спільно з Управлінням стали їх упорядковувати та наводити лад по всьому місту. У результаті – кількість «наземки» вдалося скоротити більш ніж на 60% і значно поліпшити вигляд міста загалом», – зазначила Оксана Поліщук.

Наразі Управління з питань реклами пильно стежить за дотриманням усіх Правил та вимог. Одночасно з упорядкуванням фасадних конструкцій здійснюється моніторинг та демонтаж тих наземних носіїв, що не відповідають Правилам.

Відтак, лише в березні було демонтовано 33 білборди з вулиць Києва. Зокрема: на проспекті Перемоги, Повітрофлотському, Ю. Гагаріна, Героїв Сталінграда, вулиці Вадима Гетьмана,  Маршала Тимошенка, Великій Кільцевій дорозі.

Нагадаємо, нещодавно комунальники звільнили Інститутську вулицю від 57 «неправильних» рекламних вивісок.

Фото: фейсбук