Заклад внесли до програми соціально-економічного розвитку Києва на 2021-2023 роки.

У наступному році в Оболонському районі розпочнуть проектні роботи з будівництва дошкільного навчального закладу по вулиці Попова, 7. Заклад знаходиться на межі мікрорайонів «Куренівка» та «Пріорка», повідомляє прес-служба Київради.

За словами депутата Київради, члена постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Богдана Чорнія, одним зі стратегічних проектів на наступний рік є відновлення комунального дошкільного навчального закладу, який не функціонував майже 15 років в Оболонському районі.

«Цьогоріч дитячий садок було включено до програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2021-2023 роки. Це рішення дало змогу передбачити в бюджеті міста фінансування в розмірі 18 млн грн для проєктування та виконання першого етапу будівельних робіт. В умовах збільшення щільності населення , потрібно дбати про соціальну інфраструктуру , збільшувати кількість місць у навчальних закладах Оболонського району, проводити ремонти та відновлювати заклади освіти у спальних районах нашого міста», – зазначив Чорній.

Депутат додав, що за останні сім років за підтримки Київського міського голови Віталія Кличка вдалось збудувати та відреконструювати 36 дошкільних та 12 загальноосвітніх навчальних закладів, що дало можливість ліквідувати дефіцит місць у комунальних закладах дошкільної освіти.

Фото: Фейсбук