Станом на 1 грудня 2021 року туристичний збір сягнув показника в 73 мільйони гривень.

Туристична сфера Києва продовжує успішно відновлювати показники допандемічних часів. Так, станом на 1 грудня 2021 року туристичний збір сягнув показника в 73 мільйони гривень, що свідчить про відвідування столиці близько 700 тисячами іноземних туристів. Про це повідомили у Київській міській раді.

У повідомленні зазначили, що туристична сфера Києва має значно кращі тенденції у відновленні показників допандемічних часів, у порівнянні з світовим туристичним сектором. Наразі близько 80% туристичної галузі столиці вже відновлено.

«Київ є комфортною локацією для туристів, оскільки має зручне розташування, високоякісний рівень надання послуг, конкурентоспроможну цінову політику та доступний багатоплановий відпочинок відповідно до вподобань кожного туриста. Також столиця є відомим історико-культурним осередком, що становить великий інтерес для туристів з усього світу. Крім того, важливим аспектом, який привертає увагу туристів є належний рівень безпеки», – зауважили у Київраді.

І додали, що механізм збору та обчислення статистичних даних з відвідування туристами столиці удосконалюється, що дає змогу отримати реальну статистику. Відтак, до топ-5 країн, з яких приїжджає найбільше туристів до Києва є Ізраїль, США, Німеччина, Туреччина та Саудівська Аравія.

Фото: Фейсбук