Тисяча гривень, яку вакциновані громадяни отримають на рахунки, не оподатковуватиметься як доходи фізосіб, водночас залишається військовий збір.

Відповідний закон прийняли депутати 17 грудня. Його підтримали 287 голосів.

Так, до другого читання з-під оподаткуванням податком на доходи фізосіб звільнили тисячу гривень, отриманих в рамках програми “єПідтримка”. Водночас пропонували звільнити ці кошти з-під оподаткування військовим збором. Проте коли цю правку поставили на підтвердження, парламентарі її відхилили.

Також до 1 січня 2024 року знижують ставку податку на додану вартість до 7% на квитки на всеукраїнські та міжнародні спортивні заходи. Таким чином депутати хочуть стимулювати попит і розширити доступність спортивних заходів.

Нагадаємо, 15 листопада президент Володимир Зеленський повідомив, що за вакцинацію від коронавірусу обома дозами українці отримають по тисячі гривень.

Гроші українці зможуть витратити на квитки на потяг або літак у межах країни, кінотеатри та театри, музеї та концерти, книжкові магазини та спортзали.

Пізніше Зеленський повідомив, що українці, які старше 60 років, зможуть витратити тисячу гривень за щеплення на купівлю ліків.

На виплати Кабмін виділив 8 мільярдів гривень. Наразі українці вже почали отримувати тисячу.

Фото: Фейсбук