У підсумку Леросу дали змогу закінчити виступ з трибуни.

Нардеп фракції «Слуга Народу» Микола Тищенко напав і почав тягати по залі свого колишнього однопартійця Гео Лероса на засіданні Верховної Ради. Відео інциденту публікують інші депутати в соцмережах.

Лерос виступав з трибуни парламенту щодо проваленої операції українських спецслужб з затримання «вагнерівців», яку вчора підтвердило американське CNN. Лерос заявив, що українцям цікаво знати, «хто з цієї парочки – пан Зеленський чи його секретарша Єрмак – злили цю спецоперацію».

В цей момент до нього підійшов Тищенко і відтягнув від мікрофона.

«Прошу заспокоїтися! Що це відбувається! Зупиніться! Відпустіть колегу!» – закликав спікер Разумков. Однак бійка між Леросом та Тищенком продовжилася біля трибуни, куди почали підходити депутати з фракцій ОПзЖ, «Слуги народу», «Європейської солідарності», «Батьківщини» та «Голосу».

Разумков оголосив перерву на 15 хвилин. Але бійку зупинили, тому засідання Ради продовжилося у звичному режимі. Леросу дали змогу закінчити виступ з трибуни.

Нагадаємо, днями американське видання CNN оприлюднило розмову із трьома анонімними «колишніми високопосадовцями української військової розвідки», які підтвердили, що працювали над підготовкою операції із захоплення членів російської приватної військової компанії «Вагнер», яку в підсумку було зірвано. За даними видання, операцію проводили за підтримки американських спецслужб.

В офісі Зеленського продовжують уникати відповідей на запитання щодо зриву спецоперації.

Відео, фото: Телеграм-канал Олексія Гончаренка, Телеграф