На час її відсутності відомство очолював Джордж Кент.

Тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін повернулася до Києва після двотижневої відпустки. Про це повідомляє прес-служба посольства США в Україні у Facebook.

На показаній світлині Квін позує разом із Джорджем Кентом, який кілька тижнів тимчасово очолював посольство.

«Раді знову вітати в Україні Тимчасову повірену у справах США Крістіну Квін! Також щиро вдячні заступнику помічника Держсекретаря США Джорджу Кенту, який протягом останніх двох тижнів виконував обов’язки Тимчасового повіреного у справах США» — йдеться у повідомленні.

Зауважимо, що за даними ZN.UA, на посаду посла США в Україні розглядають дві основні кандидатури: посла США в Сербії Ентоні Годфрі і посла США в Узбекистані Деніеля Розенблюма. Днями екс-посол США в Україні Вільям тейлор заявив, що у Вашингтоні вже визначилися з кандидатурою і «зараз ця особа проходить через необхідний процес, після чого прибуде до Києва, щойно отримає згоду Сенату».

Нагадаємо, Джордж Кент тимчасово очолив посольство США в Україні, виконуючи обов’язки тимчасової повіреної в справах США в Україні Крістіни Квін. Свого часу у Конгресі США Кент свідчив проти екс-генпрокурора України Юрія Луценка та адвоката Дональда Трампа Руді Джуліані. Очікується, що у кінці липня Кент повернеться у Вашингтон.

Кілька тижнів тому Кент узяв участь у відкритті американської мережі хот-догів на одній з АЗС у Києві.

Фото: Фейсбук